استعلام همانندی یا همانندجویی پایان نامه یا پروپوزال بدون فهمیدن استاد راهنما !!

استعلام بدون شناسه استاد

 انجام استعلام میزان همانندی  یا اصالت سنجی پایان نامه

استعلام  اینکه چه میزان همانندی در یانامه جود دارد از چالش های جدی دانشجویان  است بخصوص اینکه از منابع  استفاده  شده  مطلع  نباشیم و یا  کار را کسی دیگری انجام داده باشد ؛ اغلب دانشجویان و محققین گرامی بعد از نوشتن پایان نامه یا رساله خود به خصوص این که انجام و نوشتن پایان نامه  را برون سپاری کرده باشند این است که ؛ متن مورد نظر میزان قابل قبولی از همانندی را داشته باشد و استاد راهنما، شما  را متهم به سرقت علمی  نکند. لذا استعلام همانندی  امری مهم و با اهمیت خواهد بود.

استعلام همانندی

 اهمیت استعلام همانند جویی بدون شناسه استاد یا ارسال برای استاد راهنما:

اهمیت استعلام همانندی یا همانندجویی همین بس که شما میزان استفاده از منابع مختلف را می‌دانید و بر اساس فایل هایلایت شده می توانید اقدام به کاهش یا رفع هماهنگی نمایید. وقتی شما  میزان  همانندی و یا همانندجویی پایان نامه یا رساله خود مطمئن  شدید  می توانید  قبل از  رسیدن نتیجه به استاد راهنما  و دانشگاه در صدد  رفع آن برآیید .

 چه نتیجه ای در کاهش همانندی  یا اصالت سنجی برای ارائه دفاع قابل قبول است :

نتیجه قابل قبول در رفع پارافریز یا کاهش همانندی بسته به دانشگاه متفاوت خواهد بود و هر کدام درصد متفاوتی را برای قبولی در نظر گرفته اند.

مثلاً برخی از دانشگاه ۳۵ درصد ۳۰ درصد و گاهی زیر ۱۵ و ۱۰ درصد هم دانشگاهایی هستند که قبولی کاهش همانندی را تعیین کرده اند.

 نکته مهم۱:

در میزان همانندی اینکه شاید درصد همانندی قابل قبول را برای کل کار گرفته باشید مثلاً زیر ۳۰ درصد ولی استفاده از یک منبع بالای ۵ تا ۳ درصد هم در برخی دانشگاه‌ها  مورد اشکال بوده و باید برطرف شود.

 نکته مهم۲:

باید توزیع مناسب از همانند را در متن داشته باشید مثلا ممکن است فصل ۲ و ۳ و ۴ ۵ قابل قبولی داشته باشد، ولی در فصل ۱ تماماً کپی باشد یا بیش از ۵۰ درصد از مطالب برگرفته شده از پایان‌نامه‌ها یا مقالات باشد که قبلاً کار شده ، این نکته در برخی دانشگاه‌ها مورد ایراد بوده و بر اساس قوانین تعیین شده و سرقت علمی محسوب می شود.

 آیا استعلام همانندی بدون شناسه استاد ممکن است؟

استعلام  همانندی بدون شناسه استاد ممکن نیست  و اگر این استعلام گرفته شود کار شما به مشکل مواجه خواهد شد .و ۱۰۰ درصد همانندی خواهد خورد.

بعد از استعلام  همانند جویی اصالت سنجی  چه خروجی‌هایی به شما داده خواهد شد.

پس از استعلام همان جویی برای شما یک کد گزارش نتیجه  و  یک فایل جامع هایلایت  شده برای شما ارسال می شود.

 

 چه قسمت هایی از پایان نامه را برای استعلام همانندجویی بارگذاری کنیم :

به طور معمول ما قسمت های اصلی پایان نامه شامل چکیده مقدمه تا آخر کار رو ارسال می‌کنیم به جز فهرست مطالب و فهرست منابع و ضمائم.

 تضمین ما در کاهش همانندی چیست ؟

درصد همانندی
نمایش درصد همانندی پایان نامه ها

ضمانت کار ما این که تا دریافت این نتیجه توسط شما تسویه حساب کامل انجام نمی‌شود شما بعد از دیدن نتیجه نهایی و حسن انجام کار اقدام به تسویه حساب نمایید.

و برای تضمین کیفیت کار می توانید منتظر نتیجه بمانید تا درصد قابل قبولی که برای شما ارسال و  این اطمینان در شما ایجاد نمایید.

اهمیت ویژه استعلام  همانندی چیست؟ و چه کمکی به ما خواهد کرد؟

در پایان‌نامه‌ها و رساله‌های که یا مقالاتی که افراد یا موسسات دیگر برای شما انجام داده اند  و از محتوی کار خبری ندارید؛ می توان با استعلام زودهنگام از طریق ما قبل از تسویه حساب کامل میزان سرقت علمی و همانندی را متوجه شده و بتوانید حق و حقوق خود را  قبل از تسویه حساب به درستی دریافت کنید.

 آیا می شود بخشی از پایان نامه را استعلام گرفت ؟ یا  مثلاً فصل های مورد نیاز را برای استعلام همانندی ارسال کرد ؟

بله شما میتوانید هر قسمت از پایان نامه است را به شرط اینکه بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه باشد برای ما ارسال کنید تا برای شما استعلام همانندی را دریافت نماییم .

هر سوالی که در خصوص  همانندی یا همانند جویی  دارید  می توانید  هم اکنون  بصورت ۲۴  ساعته  از  طریق  واتساپ  از  ما  بپرسید  .

 

جهت استعلام  همانندی بدون اطلاع استاد راهنما هم اکنون تماس بگیرید.

۰۹۳۰۹۰۷۱۰۷۷

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سلام چنانچه نیاز به راهنمایی دارید می توانید از طریق واتساپ (۰۹۱۵۸۲۳۸۸۳۰) ارتباط بگیرید
Open chat
می تونم کمکتون کنم