استعلام همانندی یا همانندجویی پایان نامه یا رساله بدون اطلاع استاد راهنما !!

استعلام بدون شناسه استاد

 انجام استعلام میزان همانندی  پایان نامه یا رساله

استعلام  اینکه چه میزان همانندی در پایان نامه وجود دارد از چالش های جدی دانشجویان و محققین است بخصوص اینکه از منابع  استفاده  شده  مطلع  نباشیم و یا کار برون سپاری شده باشد ؛

اغلب دانشجویان و محققین گرامی بعد از نوشتن پایان نامه یا رساله خود به خصوص این که انجام و نوشتن پایان نامه  را برون سپاری کرده باشند این است که ؛

متن مورد نظر میزان قابل قبولی از همانندی را داشته باشد و استاد راهنما، شما  را متهم به سرقت علمی  نکند. لذا استعلام همانندی  امری مهم و با اهمیت خواهد بود.

استعلام همانندی

 اهمیت استعلام همانند جویی بدون شناسه استاد یا ارسال برای استاد راهنما:

اهمیت استعلام همانندی یا همانندجویی همین بس که شما میزان استفاده از منابع مختلف را می‌دانید و بر اساس فایل هایلایت شده می توانید اقدام به کاهش یا رفع همانندی نمایید.

وقتی شما  میزان  همانندی و یا همانندجویی پایان نامه یا رساله خود مطمئن  شدید  می توانید  قبل از  رسیدن نتیجه به استاد راهنما  و دانشگاه در صدد  رفع آن برآیید .

 چه نتیجه ای در کاهش همانندی  یا اصالت سنجی برای ارائه دفاع قابل قبول است :

نتیجه قابل قبول در رفع پارافریز یا کاهش همانندی بسته به دانشگاه  و مقطع  تحصیلی دکتری یا ارشد متفاوت خواهد بود و هر کدام درصد متفاوتی را برای قبولی در نظر گرفته اند.

مثلاً برخی از دانشگاه از ۴۰ ، ۳۵ درصد ۳۰ درصد و گاهی زیر ۱۵ و ۱۰ درصد هم دانشگاهایی هستند که قبولی کاهش همانندی را تعیین کرده اند.

 نکته مهم۱:

در میزان همانندی اینکه شاید درصد همانندی قابل قبول را برای کل کار گرفته باشید مثلاً زیر ۱۸ درصد ولی استفاده از یک منبع بالای ۵ تا ۱۰ درصد باشد ،  در برخی دانشگاه‌ها  مورد اشکال بوده و باید برطرف شود.

 نکته مهم۲:

باید توزیع مناسب از همانند را در متن داشته باشید مثلا ممکن است فصل ۲ و ۳ و ۴  همانندی قابل قبولی داشته باشد.

ولی در فصل ۱ تماماً کپی باشد یا بیش از ۵۰ درصد از مطالب برگرفته شده از پایان‌نامه‌ها یا مقالات باشد که قبلاً کار شده ، این نکته در برخی دانشگاه‌ها مورد ایراد بوده و بر اساس قوانین تعیین شده و سرقت علمی محسوب می شود.

 آیا استعلام همانندی بدون شناسه استاد ممکن است؟

استعلام  همانندی بدون شناسه استاد  امکان پذیر شد   فقط کافی است  شناسه استاد راهنما را برای کار وارد  نکنید . البته این امکان تا مهر ۱۴۰۱ امکان پذیر نبود.

بعد از استعلام  همانند جویی اصالت سنجی چه خروجی‌هایی به شما داده خواهد شد.

پس از استعلام همان جویی برای شما یک کد گزارش نتیجه  و  یک فایل جامع هایلایت  شده برای شما ارسال می شود. که منابعی که از آن استفاده است به همراه لینک آن که قابل استفاده است  دیده می شود .

 

 چه قسمت هایی از پایان نامه را برای استعلام همانندجویی بارگذاری کنیم :

به طور معمول ما قسمت های اصلی پایان نامه شامل چکیده مقدمه تا آخر کار رو ارسال می‌کنیم به جز ۱- فهرست مطالب و ۲-  فهرست منابع و ضمائم.

 تضمین ما در کاهش همانندی چیست ؟

درصد همانندی
نمایش درصد همانندی پایان نامه ها

ضمانت کار ما این که تا دریافت این نتیجه توسط شما تسویه حساب کامل انجام نمی‌شود شما بعد از دیدن نتیجه نهایی و حسن انجام کار اقدام به تسویه حساب نمایید.

و برای تضمین کیفیت کار می توانید منتظر نتیجه بمانید تا درصد قابل قبولی که برای شما ارسال و  این اطمینان در شما ایجاد نمایید.

در صورت نارضایتی کل هزینه شما  عودت خواهد شد

کاهش همانندی یک کار کیفی است قطعا هرچه تجربه کاری و قدرت نویسندگی  بالاتر و تخصص بیشتری  داشته باشید.

نتیجه  کار بهتر خواهد بود .برای همین  یک  متن اخبار مشابه در یک روزنامه برجسته تر و بهتر از سایر روزنامه ها است  که  این به  قدرت  نویسندگی و خلاقیت هر فرد در نوشتن بر می گردد.

 آیا می شود بخشی از پایان نامه را استعلام گرفت ؟ یا  مثلاً فصل های مورد نیاز را برای استعلام همانندی ارسال کرد ؟

بله شما میتوانید هر قسمت از پایان نامه است را به شرط اینکه بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه باشد برای ما ارسال کنید تا برای شما استعلام همانندی را دریافت نماییم .

هر سوالی که در خصوص   همانند جویی  دارید  می توانید  هم اکنون  بصورت ۲۴  ساعته  از  طریق  واتساپ  از  ما  بپرسید  .

 

جهت آموزش استعلام  همانندی بدون اطلاع استاد راهنما هم اکنون تماس بگیرید.

 

۰۹۱۵۸۲۳۸۸۳۰

۰۹۳۰۹۰۷۱۰۷۷

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سلام چنانچه نیاز به راهنمایی دارید می توانید از طریق واتساپ ، ایتا ، روبیکا (۰۹۱۵۸۲۳۸۸۳۰) ارتباط بگیرید
Open chat
می تونم کمکتون کنم