درباره تیم ما

ایران پروداک

ایران پروداک مرکز تخصصی انجام AHP , Eviews, SPLS , SPSS و دیمتل فازی، کارگاه دفاع آنلاین،استخراج مقاله؛ فوری،حرفه ای و تضمینی

خدمات ایران پروداک

 سفارشات آماری و اقتصاد سنجی و انجام پروژه های فازی و خدمات کاهش همانند جویی و گرفتن اکسپت برای مقالات است. ضمن اینکه در نوشتن پروپوزال و تدوین پایان نامه به کمک دوستان گرامی آمده است.

درنوشتن پایان نامه، از ارائه موضوع مقاله بیس و ترجمه آن و نوشتن پیش پروپوزال گرفته تا نوشتن پروپوزال و طرح اولیه تحقیق و در مرحله بعد نوشتن مبانی نظری و پیشینه تحقیق که به شرح تعاریف و مفاهیم کلیدی پرداخته و مدل ها و نظریه های دانشمندان را به شکلی منطقی ارائه و نگارش می‌کند و در نهایت با مراجعه به مقالات مرتبط با موضوع ، تجربه دیگران را به عنوان پیشینه تجربی تحقیق یا پیشنه های پژوهش جمع‌آوری کرده و با نگارش به شیوه های پیشین نویسی به صورت تفکیک شده خارجی و داخلی در پایان فصل ادبیات تحقیق ارائه داده است. و جمع آوری پیشینه تحقیق برای افردای است که فرصت کافی برای ترجمه را نداشته و یا دسترسی به منابع برای آنها مشکل است و سفارشات پیشینه را بسیار سریع به طور ویژه انجام می‌دهد.

تحلیل آماری با بهترین نرم افزار ها

تیم پژوهشی ایران پرو داک متشکل از افراد خبره و باتجربه برای تحلیل های آماری و پژو هشی خود از بهترین و کار آمد ترین نرم افزار ها استفاده کرده و تناسب بین انتخاب نرم افزار و موضوع تحقیق را در نظر میگیرد .

از طرفی با نگاهی به مقالات خارجی جدید متدولوژی آنها را در انتخاب نرم افزار آماری مانند , SPSS ، SPLS Evewus Amos AHP ANP ,دیمتل و QFD  در نظر گرفته و گاهی بنا به دستور استاد راهنما یا خواسته مشتری انتخاب نرم افزار بعد از امکان سنجی انجام میشود.

آموزش و پشتیبانی به موقع

تیم فنی و اداری ایران پروداک دارای پشتیبانی مستمر و فنی بوده که شامل رفع خطاهای احتمالی، انجام تحلیل های سفارشی و بهینه و مناسب برای تحقیق ، آموزش و مشاوره کامل ، پشتیبانی در کمترین زمان ممکن میباشد همچنین این مشاوره شامل پشتیبانی محتوایی و کلیه ی امور آموزشی تحلیل نیز می باشد.

مهندس شعبانزاده

تحلیل آماری
۹۸%
کاهش همانند جویی
۹۴%
نوشتن پایان نامه
۸۹%
SPSS
۹۲%
برگزاری کارگاه آموزشی جلسه دفاع ( کارگاه دفاع )
۹۰%
استخراج مقاله از پایان نامه
۹۵%
تولید محتوا
۱۰۰%
۰
تعداد پروژه های انجام شده توسط مهندس شعبانزاده​
۰
تعداد پروژه های انجام شده توسط سرکار استاد کیانی فاخر​

مهندس کیانی فاخر

SPSS
۹۰%
تحلیل آماری
۸۸%
کاهش همانند جویی
۹۷%
نوشتن پایان نامه
۸۷%
پروپوزال
۹۰%

نتیجه انتخاب درست موفقیت است

سلام چنانچه نیاز به راهنمایی دارید می توانید از طریق واتساپ ، ایتا ، روبیکا (۰۹۱۵۸۲۳۸۸۳۰) ارتباط بگیرید
Open chat
می تونم کمکتون کنم