کاهش تضمینی همانندجویی یا رفع همانندی پایان نامه در سیستم ایران داک

میزان همانندی اولیه

آیا قبل مشاهده استاد می توان نتیجه همانندی رو مشاهده کرد؟

با توجه به  خطر بزرگ  و  حیثیتی  نوشتن مقاله یا  پایان نامه  بصورت  Copy  و  paste  ؛  با  راه اندازی  سامانه همانند جویی  سایت  ایران داک  آدرس  تمامی  مطالب  گرفته  شده  مشخص  و  میزان  همانندی جویی  آن  با  درصد  مشخص  می گردد  . که یک نسخه از آن به دست استاد راهنما و یک نسخه برای دانشگاه و یک نسخه هم برای شما  ارسال می گردد.

لذا دیدن نتیجه قبل از مشاهده استاد راهنما  بسیار مهم و حیاتی خواهد بود چرا که  با دیدن  زودتر از  موعد  نتیجه همانندی   می توانید  علاج  کاهش  همانندی رو  چه بصورت برون سپاری  و چه  انجام تبیین توسط  خودتان  تسری دهید.

از  طرفی  بتوانید  زمان  خود را  مدیریت کنید  تا  در روز های  پایانی دچار مشکل  نشوید و هم اینکه آبروی شما  جلوی استاد راهنما و داور نرفته  و متهم به سرقت علمب نشوید.

برای رفع همانندی و  کاهش درصد همانند جویی چه باید کرد ؟

برای  رفع همانندی و  کاهش  درصد  همانند جویی  بایستی  از  ترجمه  مقالات  جدید  کمک گرفت  و  برای  نوشتن  مبانی  نظری   بصورت  برداشت  ضمنی از  مطالب  یا  تبیین  مجدد آن  کمک  گرفت  و گرنه  فرار  از درصد  همانند جویی میسر نخواهد بود .

بهترین راه کاهش همانندی  خواندن متن و تسلط بر موضوع  باز نویسی و یا تشابه نویسی مجدد است.

مشکلات  همانند جویی پایان نامه

چطور  میشه  پایان نامه ای نوشت  که تضمین  شده  باشه  و  درصد  همانندجویی  آن قابل  قبول باشه و   هنگام دفاع کردن، و بدتر از اون هنگام  تحویل  فایل پایان نامه به  مسئول پژوهشی یا مسئول کتابخانه دانشگاه خود  سکته نکنید  چون ممکنه بگه  کپی  کردی ! و سرقت علمی  باعث محرومیت های اجتماعی  تا  حبس را برای شما به ارمغان آورد.

چونکه یه نسخه از این متن که رنگی شده و هر  رنگ  رو نشون میده از  چه منبعی  گرفته شده  برای  استاد راهنما  و مشاور هم  میفرسته (واقعا )

جهت کاهش نتایج و درصد سیستم همانند جویی چکار کنیم ؟

خوب بعد از اینکه نتیجه رو از ایران داک گرفتید استفاده از منابع را برای شما با درصد مشخص می کند . خوب منابعی که نوشته شده کمتر از ۱ درصد خیلی ایراد نداره و در این مواقع سعی کنید چند کلمه ای را در متن جابجا کرده و تنببین جدید بنویسید .

اما زمانی که حرف از استفاده بیشتر از ۲ درصد و بالاتر فقط از یک متن است (مثلا پایان نامه یا مقاله ) خوب کار شما سخت تر شده آنهایی که درصد بالاتر دارند که باید محدود تر کنید و به چند پاراگراف بسنده کنید و بقیه متون را حذف کنید و بجای آن از منابع جدید تر و ترجمه مقالات جدید کمک بگیرید .

البته یه نکته اینکه برای ارسال فایل برای همانند جویی از ارسال فهرست مطالب و خود منابع در آخر خود داری کنید چرا که اغلب تیتر ها ممکن است تکرار شوند مثلا عنوان فصول خوب تکراری است ( مثلا فصل ۴ ) و نمی توان کاری کرد پس نکته مهم برای ارسال فایل این خواهد بود .

برای درصد همانندی پروپوزال هم همین مشکل وجود دارد  که بهتر است  به دلیل استفاده مجدد از پروپوزال در پایان نامه از همان شروع کار نسبت به این مسئله حساس باشید .

اگر منابع محدود بود برای کاهش سیستم همانند جویی چکار باید کرد ؟

البته گاها این اتفاق می افتد که منابع محدود بوده و از طرفی استاد راهنما تاکید بر افزایش حجم مطالب دارد لذا توصیه می شود با درمیان گذاشتن استاد راهنما به حذف مطالب اضافی و کاهش محتوی کمک کنید .

و در نهایت نکته نهایی اینکه متون را بخوانید باهم ادغام کنید و مانند یک نویسنده انشاء کنید و مزالبی را درج کنید که از مغز شما تراوش می کند . و با کمک گرفتن از ادبیات نگارشی با جایگزین کردن مترادف های هرکلمه شرایط را بهبود بخشید تا سیستم همانندد جویی کاهش یابد .

مزایای کاهش همانند جویی چیست ؟

اگر شما پایان نامه خود را با این شرایط باز نویسی و مرتب کردید خوشبخت هستید چرا که می تواند استخراج مقاله از پایان نامه را انجام دهید و یک مقاله خوب ارائه دهید و از مجلات معتبر اکسپت بگیرید .

آخرین و آخرین راه برای کاهش همانند جویی چیست ؟

درنگ نکنید و سفارش کاهش همانند جویی و با مشاوران ما تماس بگیرید. یا اینکه از مبانی نظری به روز شده در پایگاه علمی ایران پرو داک کمک بگیرید.

مبنای محاسبات قیمت همانند جویی :

  1. رشته ی تحصیلی و آسانی و سختی متن
  2. تعداد صفحات بر اساس فونت استاندارد نگارشی۱۴  b naznin یا  b zar  
  3. کار فوری و غیر فوری
  4. میزان درصد کاهش همانند جویی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سلام چنانچه نیاز به راهنمایی دارید می توانید از طریق واتساپ (۰۹۱۵۸۲۳۸۸۳۰) ارتباط بگیرید
Open chat
می تونم کمکتون کنم