تحلیل آماری فوری کاهش تضمینی درصد همانند جویی و فروش مبانی نظری

فروش پرسشنامه , فروش مبانی نظری تحقیق , انجام پایان نامه و مقاله , SPSS , SPLS

سفارش کاهش همانندجویی مرکز تخصصی آمار و خدمات تحقیقی ایران پروداک

اطلاعیه فروشگاه

مرکز تخصصی تحلیل آماری پایان نامه و کاهش درصد همانند جویی WWW.IRANProdoc.com

پرسشنامه عملکرد شغلی

پرسشنامه عملکرد شغلی

پرسشنامه عملکرد شغلی توسط پاترسون ترجمه ساعتچی و همکاران(1389)طراحی گردیده و دارای  15 گویه می باشد.

 پایایی و روایی: دارد

نوع فایل: ورد (WORD)

مولفه: ندارد

نحوه نمره گذاری: دارد

منبع: پاترسون ترجمه ساعتچی و همکاران(1389)

 

مفهوم عملکرد شغلی

عملکرد شغلی متغیر اصلی در رشته ی روانشناسی صنعتی و سازمانی است. بسیاری از بررسی ها و تحقیقات روانشناسان صنعتی و سازمانی، مربوط به شناسایی، ارزیابی و با ارتقای عملکرد شغلی بوده اند. این موضوع هم در مورد سازمانهای دولتی اهمیت دارد که در آنها عملکرد ضعیف به معنی ناتوانی در فراهم کردن خدمات عمومی قانونی است، هم درباره شرکت های خصوصی ضروری میباشد که عملکرد ضعیف می تواند به ورشکستگی آنها منجر شود (محمدی وهمکاران، ۱۳۹۳). هم چنین عملکرد شغلی یکی از متغیرهایی است که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته مورد توجه زیادی قرار گرفته است (احدی وهمکاران، ۱۳۹۳). زیرا عملکرد خوب بهره وری سازمان را افزایش می دهد و این نیز مستقیما باعث ارتقای اقتصاد ملی و ارتقای خدمات سازمان می شود. اما توجه به این نکته ضروری است که داشتن توانایی و انگیزه ی بالا عملکرد شغلی را تضمین نمی کند و برای ارتقای عملکرد شغلی فراهم نمودن شرایط شغلی مناسب و از میان برداشتن موانع سازمانی از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد (محمدی و همکاران، ۱۳9۳). به نظر وایت از ویژگی های شخصیتی می توان برای پیش بینی رفتارها و عملکرد شغلی افراد استفاده کرد. (ویت,۲۰۰۲، به نقل از احدی و همکاران، ۱۳9۳).

نتایج پژوهش موسوی و نجارپور استادی (1394) درباره پیش­بینی عملکرد شغلی بر اساس نیرومندی، ابعاد شخصیت و بهزیستی معنوی نشان داد که به ترتیب، با وجدان بودن، نیرومندی و روان­رنجوری، پیش­بین­های معنادار عملکرد شغلی هستند.

نتایج پژوهش سعادت (1391) درباره بررسی رابطه بین غنی سازی شغل تعهدسازمانی و عملکرد شغلی کارکنان بانک ملت استان مازندران نشان داد که بین غنی سازی شغل و تعهدسازمانی کارکنان رابطه مثبت و معناداری وجوددارد علاوه براین چنین مشاهده شد که غنی سازی شغل و تعهدسازمانی کارکنان رابطه مثبت و معناداری با عملکرد شغلی انان دارد.

عملکرد شغلی

نتایج پژوهش شامس (1391) درباره بررسی تأثیر عوامل استرس­زای نقش، فرسودگی شغلی و غنای شغلی بر بهبود عملکرد کارکنان  نشان داد که بین عوامل استرس­زای نقش، فرسودگی شغلی و غنای شغلی با بهبود عملکرد کارکنان رابطه معناداری وجود دارد. همچنین نتاریج رگرسیون نشان داد که غنای شغلی نسبت به عوامل استرس­زای نقش و فرسودگی شغلی پیش­بینی کننده معنادارتری برای عملکرد شغلی می­­باشد.

نتایج پژوهش کورازیجا و زیزک(2016) درباره رابطه هوش معنوی با عملکرد کار در میان رهبران و کارمندان نشان داد که هوش معنوی رابطه مثبت و معناداری با عملکرد شغلی و رضایت شغلی رهبران دارد ولی بین هوش معنوی و عملکرد و رضایت کارکنان رابطه­ای وجود نداشت.

نتایج پژوهش آدیمو، سهول و کوئنو (2015) درباره تأثیر غنی سازی شغلی بر عملکرد شغلی: (گزارش موردی معلمان فیلیپین) نشان داد که غنی سازی شغلی رابطه مثبت و معناداری با عملکرد شغلی معلمان دارد.

یانگ پین(2014) مطالعه­ای با عنوان "بررسی اثرات غنی سازی شغلی در عملکرد شغلی و تعهد سازمانی (مورد مطالعه خطوط هوایی تایوان)" انجام دادند که نتایج پژوهش نشان می­دهد که غنی سازی شغلی رابطه مثبت با عملکرد شغلی خدمه پرواز و تعهد سازمانی دارد و غنی سازی سازی شغلی پیش­بینی کننده معنادار عملکرد شغلی و تعهد سازمانی می­باشد.

 

در صورت نیاز به  راهنمایی و  مشاوره  رایگان با  مرکز تخصصی تحلیل آماری پایان نامه  ایران پروداک

   با تلفن های  زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های  : 09309071077   -  ۰۹۱۵۸۲۳۸۸۳۰  -     09159130347

آدرس وبسایت

http://www.iranprodoc.com

 Iranprodoc@gmail.com                     info@Iranprodoc.com

 

ایران پروداک مرکز تخصصی انجام AHP , Eviews, SPLS , SPSS و دیمتل فازی، کارگاه دفاع آنلاین،استخراج مقاله؛ فوری،حرفه ای و تضمینی.

 خدمات ایران پروداک  سفارشات آماری و اقتصاد سنجی و انجام پروژه های فازی و خدمات کاهش همانند جویی و گرفتن اکسپت برای مقالات و ارائه  مبانی نظری و پیشینه تجربی و کاهش تضمینی درصد همانند جویی  پایان نامه   و  کاهش تضمینی درصد همانند جویی  پروپوزال 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
250092_2024040_5341.zip193.7k

پرسشنامه تعهد سازمانی

   پرسشنامه تعهد سازمانی   هدف: بررسی میزان تعهد کارکنان به سازمان ابعاد: دارای 4 بعد می باشد. ماهیت کار ـ سیاست سازمانی ـ عوامل محیطی ـ عوامل شهری گویه: دارای 33 گویه می باشد. تعداد صفحات: 3 صفحه منبع: آقای دکتر محمد مقیمی و آقای دکتر مجید رمضان     در صورت نیاز به    راهنمایی و    مشاوره    رایگان با   مرکز تخصصی تحلیل آماری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

پرسشنامه شماره 138 ارزیابی اثربخشی تیم

  هدف: ارزیابی اثربخشی تیم ابعاد: دارای 7 بعد می باشد. هم افزایی تیم ـ عملکرد ـ اهداف ـ مهارت ها ـ استفاده از منابع ـ نوآوری ـ کیفیت گویه: دارای 44 گویه می باشد. تعداد صفحات: 4 صفحه منبع: آقای دکتر محمد مقیمی و آقای دکتر مجید رمضان   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

پرسشنامه شماره 134 ارزیابی اثربخشی عملکرد گروه

  هدف: بررسی اثربخشی عملکرد گروه ابعاد: ندارد گویه: دارای 15 گویه می باشد. تعداد صفحات: 2 صفحه منبع: آقای دکتر محمد مقیمی و آقای دکتر مجیدرمضان   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان