Deprecated: تابع wc_get_log_file_path از نگارش 8.6.0 که جایگزینی برای آن در دسترس نیست منسوخ شده است. in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
همانند جویی تضمینی پایان نامه در مرکز تخصصی ایران پروداک پایان نامه - ایران پروداک | ایران پروداک
سایت در حال بارگذاری است ...
09158238830 iranprodoc@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه تهران ، میدان هروی

همانند جویی تضمینی پایان نامه در مرکز تخصصی ایران پروداک

کاهش تضمینی همانند جویی پایان نامه

کاهش تضمینی همانند جویی،بسیار ارزشمند خواتهد بود  با توجه  شرایط ویژه سامانه  ایرانداک که  اغلب پایان نامه ها زیر سوال رفته و با افزایش  ۲۰ یا ۳۰ درصدی همانندی در پایان‌نامه‌ها، دانشجویان و محققین باید در صدد رفع آن باشند چرا که پایان نامه ها برای دفاع از ارسال نخواهد شد .

اهمیت کاهش تضمینی همانند جویی

کاهش همانند جویی یا کاهش تضمینی درصد همانند جویی آن جا اهمیت پیدا کرد که نویسندگان پایان نامه با کپی های سریع خود و سرقت علمی از پایان‌نامه‌های دیگر یا آماده با قیمتهای بسیار کم پایان نامه عرضه می کردند!!! و بعد از مشکل دار شدن دانشجویان ، ردپایی از خود برجای نمی گذاشتند.و  حتی  حاظر به تبیین مطالب استفاده شده خود نبودند.یا اینکه قادر به انجام یا رفع مشکل همان جویی و اصلاح همانند جو نبودند.

دروغ های شاخدار و طفره روی محققین از کاهش همانندی:

و اغلب به دانشجو میگفت محقق در دسترس نیست یا می گفتند محقق بورسیه است یا محقق فوت یا …  موسسات علمی که توان و دانش علمی بالاتری داشتند می توانستند با ترجمه های متون جدی‌تر و تبیین مطالب قبلی و استفاده از تکنیک‌های نویسندگی مشکلات را حل یا مشکلات هماهنگی را کاهش دهند .

  مشکلات همانند جو 

مشکل همانندی و تشابه متن پایان نامه یا مقاله صرفا دامن دانشجو را نمی‌گیرد بلکه استاد راهنما و مشاور را نیز به چالش می کشد
و از طرفی ادعا و شکایت صاحب پایان نامه های استفاده شده را برای شکایت باز می‌گذارد. ???

خطر همانندی و تشابه پایان نامه را جدی بگیرید!!!

خطر را جدی بگیرید سابقه کار شما شاید تا ۳۰ سال آینده  و بیشتر گریبان شما را خواهد گرفت.

بعضا شنیده است که یکی از معاونین شهرداری شهر … توانسته بود بابت مقالات خود در حوزه زیباسازی شهری جایگاه مدیریتی در شهرداری پیدا کند و توانسته بود خود را به رده‌های بالای مدیریتی برساند!
که ناگهان با چالش مشکل کپی پیست مقاله روبرو شد است که سبب شد سایر مقالات و پایان‌نامه‌های وی مورد بازبینی و بررسی قرار گرفته و بعد از وضعیت جعلی بودن تمام آثار وی مشخص شد و به راحتی از سیستم کنار گذاشته شد.

توصیه مهم در برون سپاری پایان نامه یا مقاله

توصیه می‌کنم در برون سپاری کارهای خود در بحث  پروپوزال  پایان نامه ارشد یا مقالات علمی یا تحلیل های آماری حساس باشید و از محققین بخواهید تا مشکلات همانندی را قبل از ارائه مقالات و پایان نامه  برای شما  در نهایت دقت انجام دهند
کاهش  همانند جویی

 کاهش تضمینی  همانند جویی  تیم ایران پروداک

کاهش تضمینی درصد همانندی که توسط گروه ایران پروداک انجام می شود کمک خواهد کرد .
تا از آینده هولناک برملا شدن کپی بودن پایان نامه خود بیم نداشته باشید ‌شود .
تیم ایران پرداخت و نگاهی علمی به پایان نامه های ارشد سعی در رفع تضمینی کاهش همانندی و کاهش  درصد همانندجویی کرده تا شما با گام‌های استوار بتوانید در کارهای خود بدون هیچ مشکلی مقالات خود را در محافل علمی ارائه دهید.

سرقت علمی (دور زدن سیستم همانند جو )  :

ناگفته نماند مصداق بارز سرقت علمی همین پایان‌نامه‌های است که مطالب آن از جای دیگر کپی شده و همانند جویی نشده منتنها خود این منابع نیز دست دوم یا چندم هستند و گاه نویسنده اصلی اثر نیز به یغما رفته است یا عوامل یا عنوان دیگر عوض شده است .

عدم امانت داری یا دور زدن

استفاده از مطالب مقالات هیچ ایرادی ندارد مشکل عدم امانتداری و عدم ثبت صاحب اثر است.
که سبب شده است نام نویسنده و اثر و سال و مجله یا وبسایت آن آورده نشده باشد.
یا اینکه در پایان نامه و مقالات بخشی زیادی از آن آورده شودکه شاید یک یا دو صفحه باشد.
یا اینکه به جای تبیین مطالب نوشته شود عین خود متن جایگزین شده است.
و ضایع تر از این این که نویسنده با عوض کردن کلمات و عوض کردن نویسنده به کلی شیرازه همانندی را نادیده گرفته است.
و سرقت علمی این فرد، محققین بعدی را به قهقرای افول علمی می کشاند.

جعل منابع

باز هم در نوشتن پایان نامه یاد آور می کنیم که هر نویسنده یا منبعی قابل اعتماد نیست.
چرا که مشاهده شده بود دانشجویانی که حتی پیشینه تحقیق جعلی می ساختند تا بتوانند استاد راهنما را دور زده و نتیجه بگیرند.
یا اینکه سال‌های تولید نشر یک اثر را بالا برده و آن را بدون ملاحظه متن تاریخ آن را به روز می کردند تا بتوان ادعا کنند که منابع جدید است.
(یک کار کاملا جعلی و سرقت علمی)  سامانه ایران داک دست آنها را رو کرده و … .

مزایای سیستم همانندجویی ایران داک :

همانندجویی چیز بدی نیست فیلتری قبل از نشر اثر شماست که می‌تواند از مشکلات عدیده‌ای از سرقت علمی گرفته تا عدم رعایت امانت داری و نادیده گرفتن حق مالکیت معنوی جلوگیری کند.

ثبت سفارش کاهش همانند جویی

همانند جویی پروپوزال:

بحثی جدید و مهمی که به تازگی دانشجو باید در جریان آن باشد و همان ابتدا پس از ثبت عنوان به فکر همانند جویی پروپوزال خود باشد


مبنای محاسبات قیمت کاهش همانند جویی :
  1. رشته ی تحصیلی و آسانی و سختی متن
  2. تعداد صفحات بر اساس فونت استاندارد نگارشی۱۴  b naznin یا  b zar  
  3. کار فوری و غیر فوری
  4. میزان درصد کاهش همانند جویی

دکتر شعبان زاده

65 مطلب منتشر شده

با اشتیاق در دنیای آمار قدم نهادم؛ داده های چیزهای زیادی به ما می گویند به ضعم من آمار و پژوهش همواره پلی برای عبور از دره های ناشناخته و در هر تحقیق یک قدم در راه حل مساِل پیچیده است.

درباره این مطلب نظر دهید !

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373