Deprecated: تابع wc_get_log_file_path از نگارش 8.6.0 که جایگزینی برای آن در دسترس نیست منسوخ شده است. in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
نکات مهم و جدید سامانه ایران داک برای اصلاح همانندی وشیوه کاهش همانندجویی پایان نامه - ایران پروداک | ایران پروداک
سایت در حال بارگذاری است ...
09158238830 iranprodoc@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه تهران ، میدان هروی

نکات مهم و جدید سامانه ایران داک برای اصلاح و رفع همانندی پایان نامه

هوشمندی سامانه ایران داک برای بررسی همانندی :

هوشمندی سامانه ایران داک و پیشرفت روز به روز ؛ از آنجا که روز به روز روش کاهش پارافریز و همانندی و روشهای عبور از همانندی افزایش یافته است اینگونه سامانه ها هم در تکاپو برای جلوگیری از روش‌های غیر علمی و ادبی پیشرفت کرده تا آنجا که حتی به تعویض کلمات و تعویض حروف و غلط املایی ،تکرار کلمات و جملات و تاریخ منابع متن و فاصله و نیم فاصله ها نیز دقت کرده و مورد خطا واقع می‌شود که نشان از هوشمندی سامانه ایران داک است.

ناگفته نماند این نوع خطاهای حرفه‌ای در مرحله بعد از همانندی اولیه گرفته می‌شود . در مرحله اول همانندی فقط به درصد همانندی توجه می کند برای همین پس از همانندی است که به مشکلات نگارشی و… که ذکرشد ایراد گرفته می شود. چرا که این ایرادها توسط کارشناس گرفته می‌شود نه سیستم و یا نرم افزار و ربات.

 

سوالات متداول در کاهش همانندی:

[aparat id=”RBqvT” width=”700″]

 

بررسی نرم افزاری و ربات های هوشمند همانندی :

 بررسی نرم افزاری و ربات کم بود که با نظارت مستقیم کارشناس بر متن پایان نامه یا پروپوزال ایرادهای فنی و ایرادهای نگارشی نیز گرفته می‌شود حتی گاهی دیده شده استفاده از فعل نامناسب و غیر ادبی نیز از موارد خطای عدم استاندارد متن می باشد.که گاهی در تحلیل های اماری با وجود جملات کوتاه مورد بررسی و ایراد قرار می گیرد. وسامانه با وجود اعلام نتیجه درخواست همانندی، گواهی مربوطه را صادر نمی کند.

 

 ضعف تبیین مطالب در اصلاح همانندی:

 انجام اصلاح همانندی بدون داشتن تجربه کافی و نداشتن اطلاعات از ادبیات موضوع و نحوه نگارش و به طور کلی ادبیات و دستور زبان فارسی باعث خواهد شد با جانمایی و جایگزینی کلمات مترادف و یا پس و پیش کردن فعل و فاعل و غیره نتیجه مطلوب را نگرفته و سامانه همانندجو خطای عدم استاندارد متن را خواهدگرفت.

که در آخر نیاز است متن را بازخوانی و چندین بار اصلاح کنید پس بهتر است قبل از تبیین ناکارآمد و ضعیف مطالب در کاهش همانندی اطلاعات کافی را اخذ و به مطالعه انواع خطاها و چالش‌های همانندی بپردازید زمانیکه متن استاندارد لازم برای تعیین همانندی برخوردار نیست :

پیام متن استاندارد لازم برای همانندی ندارد ب برخورد کردید بهتر است ابتدا با مشاهده نظر کارشناس که در حال مشاهده نتیجه آمده است مشکلات و خطاهای سیستم را مشاهده کرده و با آگاهی کافی نسبت به رفع خطاها اقدام کنید.

 مثلاً برای رفع خطای غلط املایی یا به هم چسبیدگی مطالب و یا ایراد های نگارشی و تطبیق فعل و فاعل و یا کلمات با اصل متن، این خطا را رفع کنید .

برترین و آخرین راه اصلاح همانندی و رفع همانندجویی:

 با توجه به تجربیات ما در زمینه کاهش همانندی بهتر است این تغییرات به طور همزمان انجام شود یعنی هم تبیین مطالب و هم رفع ایرادهای نگارشی بخصوص در مبانی نظری و پیشینه تحقیق و فصل دوم بخوبی انجام شود.

 ولی اغلب اوقات چون ایراد های نگارشی در متن هایی به جز متن های هایلایت شده می باشد و بهتر است کل متن را پس از تبیین،حتی جداول و نمودارها را واکاوی و مجدد بازنویسی کنید.

 نحوه سفارش  اصلاح همانندی و کاهش درصد همانندی و رفع ایراد نگارشی:

 از آنجا که دانشجویان عزیز فرصت کافی برای کاهش همانندی را ندارند ویا  تجربه کافی ندارند یا سپردن به افراد غیر متخصص که نه تنها کاهش همانندی را به خوبی انجام نمی‌دهند، بلکه با خراب کردن پیکره و ساختار متن مفهوم معانی جملات را تغییر داده و انسجام متون  را در رساندن هدف مورد نظر در جمله از بین می‌برند.

به طور مثال انجام اصلاح همانندی در رشته حقوق از ماده قانونی و تفسیرهای استاندارد تشکیل شده انجام این گونه تبیین  کاملاً اشتباه بوده ومحقق نبایستی درصددتغییر و تبیین آن باشد ، مگر اینکه ماده قانونی را بسط داده و حجم را افزایش دهد.

بهتر است بدون هدر دادن وقت خود و هزینه‌های دوباره کاری یک بار برای همیشه به متخصصین حرفه ای و باتجربه و باسواد گروه ایران پرداک اطمینان کرده و آسوده خاطر از این مرحله عبور کنید .

لذا برای سفارش مطمئن و تضمین شده کاهش همانندی و رفع آن و همچنین اطمینان خاطر از نحوه انجام صحیح کار بهتر است با تماس با تلفن های درصد در سایت اقدام به کاهش همانندجویی کرده و با اطمینان خاطر نتیجه دلخواه خود را در زمان مشخص دریافت نمایید.

خبر خوب برای دانشجویان عزیز در کاهش همانندی :

برای دانشجویان عزیزی که کار همانندجویی خود را به ما بسپارند  کارگاه دفاع از پایان نامه با ۳۰ درصد تخفیف انجام خواهد شد .

و دانشجویان عزیزی که تحلیل آماری خود را به بسپارند هزینه همانندی با ۳۰ درصد تخفیف انجام خواهد شد.

دکتر شعبان زاده

66 مطلب منتشر شده

با اشتیاق در دنیای آمار قدم نهادم؛ داده های چیزهای زیادی به ما می گویند به زعم من آمار و پژوهش همواره پلی برای عبور از دره های ناشناخته و در هر تحقیق گامی موثر در حل مساِل پیچیده است.

درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

محصولات پرفروش

%17
تخفیف

آوای سازمانی ،سکوت سازمانی، رفتار آوا ، ابعاد آوا مزایای آوا

قیمت اصلی 60,000 تومان بود.قیمت فعلی 50,000 تومان است.
11
%38
تخفیف

نمونه کارسنجی شرکت دارو سازی و زمان سنجی

قیمت اصلی 80,000 تومان بود.قیمت فعلی 50,000 تومان است.
10
%12
تخفیف

مبانی نظری بالندگی سازمانی

قیمت اصلی 45,000 تومان بود.قیمت فعلی 40,000 تومان است.
7

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420