Deprecated: تابع wc_get_log_file_path از نگارش 8.6.0 که جایگزینی برای آن در دسترس نیست منسوخ شده است. in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
همانندی استعلام همانندی یا همانندجویی پایان نامه یا رساله بدون اطلاع استاد راهنما !! - ایران پروداک | ایران پروداک
سایت در حال بارگذاری است ...
09158238830 iranprodoc@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه تهران ، میدان هروی

استعلام همانندی یا همانندجویی پایان نامه یا رساله بدون اطلاع استاد راهنما !!

 انجام استعلام میزان همانندی  پایان نامه یا رساله

استعلام  اینکه چه میزان همانندی در پایان نامه وجود دارد از چالش های جدی دانشجویان و محققین است بخصوص اینکه از منابع  استفاده  شده  مطلع  نباشیم و یا کار برون سپاری شده باشد ؛

اغلب دانشجویان و محققین گرامی بعد از نوشتن پایان نامه یا رساله خود به خصوص این که انجام و نوشتن پایان نامه  را برون سپاری کرده باشند این است که ؛

متن مورد نظر میزان قابل قبولی از همانندی را داشته باشد و استاد راهنما، شما  را متهم به سرقت علمی  نکند. لذا استعلام تشابه  امری مهم و با اهمیت خواهد بود.

استعلام همانندی

 اهمیت استعلام همانند جویی بدون شناسه استاد یا ارسال برای استاد راهنما:

اهمیت استعلام تشابه یا همانندجویی همین بس که شما میزان استفاده از منابع مختلف را می‌دانید و بر اساس فایل هایلایت شده می توانید اقدام به کاهش یا رفع همانندی نمایید.

وقتی شما  میزان  همانندی و یا همانندجویی پایان نامه یا رساله خود مطمئن  شدید  می توانید  قبل از  رسیدن نتیجه به استاد راهنما  و دانشگاه در صدد  رفع آن برآیید .

 چه نتیجه ای در کاهش همانندی  یا اصالت سنجی برای ارائه دفاع قابل قبول است :

نتیجه قابل قبول در رفع پارافریز یا کاهش تشابه بسته به دانشگاه  و مقطع  تحصیلی دکتری یا ارشد متفاوت خواهد بود و هر کدام درصد متفاوتی را برای قبولی در نظر گرفته اند.

مثلاً برخی از دانشگاه از 40 ، ۳۵ درصد ۳۰ درصد و گاهی زیر ۱۵ و ۱۰ درصد هم دانشگاهایی هستند که قبولی کاهش تشابه را تعیین کرده اند.

 نکته مهم1:

در درجه تشابه، شاید درصد قابل قبولی از شباهت را برای کل کار گرفته اید، مثلاً زیر 18 درصد; اما استفاده از منبع بالای 5 تا 10 درصد در برخی از دانشگاه ها مشکل دارد و باید برطرف شود.

 نکته مهم2:

باید توزیع مناسب از همانند را در متن داشته باشید مثلا ممکن است فصل ۲ و ۳ و ۴  همانندی قابل قبولی داشته باشد.

ولی در فصل ۱ تماماً کپی باشد یا بیش از ۵۰ درصد از مطالب برگرفته شده از پایان‌نامه‌ها یا مقالات باشد که قبلاً کار شده ، این نکته در برخی دانشگاه‌ها مورد ایراد بوده و بر اساس قوانین تعیین شده و سرقت علمی محسوب می شود.

 آیا استعلام همانندی بدون شناسه استاد ممکن است؟

استعلام  همانندی بدون شناسه استاد  امکان پذیر شد   فقط کافی است  شناسه استاد راهنما را برای کار وارد  نکنید . البته این امکان تا مهر 1401 امکان پذیر نبود.

بعد از استعلام  همانند جویی اصالت سنجی چه خروجی‌هایی به شما داده خواهد شد.

پس از استعلام همان جویی برای شما یک کد گزارش نتیجه  و  یک فایل جامع هایلایت  شده برای شما ارسال می شود. که منابعی که از آن استفاده است به همراه لینک آن که قابل استفاده است  دیده می شود .

 

 چه قسمت هایی از پایان نامه را برای استعلام همانندجویی بارگذاری کنیم :

به طور معمول ما قسمت های اصلی پایان نامه شامل چکیده مقدمه تا آخر کار رو ارسال می‌کنیم. به جز 1- فهرست مطالب و 2-  فهرست منابع و ضمائم.

 تضمین ما در کاهش همانندی چیست ؟

درصد همانندی

نمایش درصد همانندی پایان نامه ها

ضمانت کار ما این که تا دریافت این نتیجه توسط شما تسویه حساب کامل انجام نمی‌شود.

شما بعد از دیدن نتیجه نهایی و حسن انجام کار اقدام به تسویه حساب نمایید.

و برای تضمین کیفیت کار می توانید منتظر نتیجه بمانید تا درصد قابل قبولی که برای شما ارسال و  این اطمینان در شما ایجاد نمایید.

در صورت نارضایتی کل هزینه شما  عودت خواهد شد

کاهش تشابه یک کار کیفی است قطعا هرچه تجربه کاری و قدرت نویسندگی  بالاتر و تخصص بیشتری  داشته باشید.نتیجه  کار بهتر خواهد بود .

برای همین  یک  متن خبری مشابه در یک روزنامه برجسته تر و بهتر از سایر روزنامه ها است.  که  این به قدرت نویسندگی و خلاقیت هر فرد در نوشتن بر می گردد.

 آیا می شود بخشی از پایان نامه را استعلام گرفت ؟ یا  مثلاً فصل های مورد نیاز را برای استعلام همانندی ارسال کرد ؟

بله شما میتوانید هر قسمت از پایان نامه است را به شرط اینکه بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه باشد برای ما ارسال کنید تا برای شما استعلام همانندی را دریافت نماییم .

هر سوالی که در خصوص   همانند جویی  دارید  می توانید  هم اکنون  بصورت 24  ساعته  از  طریق  واتساپ  از  ما  بپرسید  .

 

جهت آموزش استعلام  همانندی بدون اطلاع استاد راهنما هم اکنون تماس بگیرید.

 

09158238830

09309071077

دکتر شعبان زاده

66 مطلب منتشر شده

با اشتیاق در دنیای آمار قدم نهادم؛ داده های چیزهای زیادی به ما می گویند به زعم من آمار و پژوهش همواره پلی برای عبور از دره های ناشناخته و در هر تحقیق گامی موثر در حل مساِل پیچیده است.

درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

محصولات پرفروش

%38
تخفیف

نمونه کارسنجی شرکت دارو سازی و زمان سنجی

قیمت اصلی 80,000 تومان بود.قیمت فعلی 50,000 تومان است.
12
%17
تخفیف

آوای سازمانی ،سکوت سازمانی، رفتار آوا ، ابعاد آوا مزایای آوا

قیمت اصلی 60,000 تومان بود.قیمت فعلی 50,000 تومان است.
11
%12
تخفیف

مبانی نظری بالندگی سازمانی

قیمت اصلی 45,000 تومان بود.قیمت فعلی 40,000 تومان است.
9

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/faracal1/domains/iranprodoc.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420